Hakkımızda

 

 

 

 

                                                                           1998 yılında kurulan ve günümüze kadar her geçen gün hızla büyüyen ve ürün gamını genişleten, 5000 m2 kapalı alana sahip olan PANSA, PLC kontrollü tam otomatik makinelerde modern bir teknoloji ile yıllık 400.000 Metre/Tül üretim kapasitesine sahiptir. 

CE Kalite Sertifikası , ISO 9001 Kalite Yönetim Sistem Belgesi ve TSE Belgelerine sahip olan PANSA Kaliteyi de ilke edinmiş uzman kadrosu ve deneyimli mühendis grubuyla sürekli olarak modern teknolojiye yatırım yaparak, daha kaliteli ve yenilikçi ürün anlayışı çerçevesinde Ar-Ge çalışmalarına da önem vermektedir. Her tip ve her ebatta üretilen PANSA Panel radyatörler Avrupa Standartlarına sahip 1. sınıf hammadde kullanılarak %100 tüm test ve kaçak kontrolleri yapılmasından sonra güvenle sevk işlemi gerçekleşerek, ihracat ve iç piyasa olmak üzere müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

PANSA Panel radyatörleri; 300 – 400 – 500 – 600 –  900 mm . Olmak üzere 5 ayrı yükseklikte ve 400 mm .den 3000 mm .ye kadar 20 ayrı uzunlukta üretilmektedir. EN 442'ye uygun olarak Tamamı Ereğli Demir çelikten alınan A1 kalite Çelik saçtan üretilen PANSA panel radyatörleri üretimin her safhasında temiz ve titiz işçiliklerle modern boyama tesisinde, kimyasallarla tam bir yüzey temizliği sağlanarak, korozyona karşı astar boya ile kaplanmaktadır. Bu işlem sonucunda yüksek direnç kazandırılan radyatörlerimiz epoxy polyester coating toz boya tekniği ile RAL 9010 renkte boyanmaktadır.

10 YIL Ürün garantisi bulunan PANSA panel radyatörlerinin müşterilerimize sağlıklı bir şekilde ulaşabilmesi için darbelerden korunmak amacıyla yan yüzeyleri karton kutu ve köşe koruyucu ile desteklenip balonlu ve shrink naylonu ile ambalajlanmaktadır. Montaja hazır olarak tüm yan ürünleriyle birlikte sevk edilmektedir. PANSA panel radyatörleri yüksek verim ve zarif dizaynı ile az yer kaplayarak her mekanda estetik bir görünüm oluşturur. Pürüzsüz yüzeyi ve özel boyama sistemi sayesinde toz tutmasını önler, kolay temizlenir. PANSA panel radyatörleri değişik alternatifleri ile iç mimari açısından estetik, dekoratif ve güzel görüntüler kazandırır.